top of page

Dostawa i płatności

Sposób dostawy:

 1. Przesyłka Paczkomatem – firma InPost sp. z o.o. Regulamin: https://inpost.pl/regulaminy

 2. Przesyłka kurierska InPost - firma InPost Express Sp. z o.o.: Regulamin: https://inpost.pl/sites/default/files/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslug-pocztowych-i-przewozowych-przez-inpost-express-sp-z-o-o-obowiazujacy-od_2.pdf
  Przesyłka kurierska GLS: Regulamin: https://gls-group.eu/PL/pl/regulamin.

 3. Przesyłki Międzynarodowe – usługa realizowana przez firmę GLS.

 4. Koszt dostawy na terenie Polski za pośrednictwem Paczkomatu InPost wynosi 13 zł.

 5. Koszt dostawy kurierem na terenie Polski za pośrednictwem InPost Express Sp. z o.o. / GLS wynosi 16 zł.

 6. Koszt dostawy na terenie krajów EU oraz USA są naliczane automatycznie, według kalkulatora na stronie podsumowania zamówienia. 

 7. Jeżeli nadana przesyłka nie zostanie odebrana przez Klienta, wszelkie koszty powrotu przesyłki oraz jej ponownego nadania ponosi Kupujący. W przypadku, kiedy Klient dokonał przedpłaty i nie odebrał przesyłki, zostanie ona nadana jedynie po uregulowaniu kosztów przesyłki powrotnej i przesyłki ponownej. Sklep internetowy by.CATS design reprezentowany przez PROJECT[OR] GROUP – Mateusz Wojciechowski-Cavour nie przyjmuje przesyłki zwrotnej za pobraniem.

 8. Podczas odbioru przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić stan i kompletność zawartości przesyłki, a w przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia lub niekompletności jej zawartości jesteście Państwo uprawnieni do przyjęcia przesyłki i jednoczesnego spisania – w obecności kuriera – protokołu szkody zawierającego opis stwierdzonych nieprawidłowości. Protokół powinien być sporządzony i podpisany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach (jeden dla kuriera, drugi dla Was). Protokół szkody prosimy dołączyć do reklamacji – ułatwi nam to ubieganie się odszkodowania od firmy kurierskiej.

 9. Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możecie w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody w obecności kuriera. Jednocześnie w takiej sytuacji prosimy o pilny kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: bycatsdesign@gmail.com.

 10. Reklamacje prosimy zgłaszać zgodnie z §6 Regulaminu sklepu dostępnym pod adresem internetowym: http://bycatsdesign.com/regulamin

 

Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru. W sytuacji, gdy towar jest na stanie, wysyłamy go w ciągu 1-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli brakuje na stanie zamówionych produktów, informujemy Klienta o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania, z reguły zamówienia wysyłane są w ciągu 7-14 dni roboczych.

 

Rodzaje płatności:

Za zamówienie dokonane w Sklepie by.CATS design można zapłacić poprzez:

 1. Płatność przelewem online - płatność z góry - za pośrednictwem serwisu PayPal. Po dokonaniu zamówienia zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do serwisu transakcyjnego, gdzie należy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

 2. Płatność poprzez przelew tradycyjny na konto bankowe firmy.


Warunkiem wydania/wysłania zamówienia jest zapłata za towar i przesyłkę.

Za sprzedany towar sklep by.CATS design wystawia odpowiedni dokument – fakturę VAT.

Jeżeli kupującym jest konsument, Sprzedawca obowiązany jest niezwłocznie wydać rzecz kupującemu nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej.

W razie opóźnienia sprzedawcy kupujący może wyznaczyć dodatkowy termin do wydania rzeczy, a po jego bezskutecznym upływie może od umowy odstąpić.

Wszelkie pytania odnośnie płatności i dostawy prosimy kierować na adres poczty elektronicznej:
bycatsdesign@gmail.com.

bottom of page